Pearl

Tüm Sözleşmeler

Sipariş ve Gönderim

Ödeme ve Teslimat

1) Banka Havalesi veya (EFT - Elektronik Fon Transferi) yaparak, banka hesap numaraları sayfasındaki hesap bilgilerimize ödeme yapabilirsiniz. Banka transferi yoluyla yapılan ödemeler için, ödeme yapıldıktan sonra tarafımıza ödeme yapıldığına dair bilgi verilmelidir.

2) Sitemiz üzerinden kredi veya banka kartınızla anında ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz, bu online ödeme türüyle ödeme yaparsanız tarafımıza ödeme yaptığınıza dair bilgi vermeniz gerekmemekle beraber; girdiğiniz kart bilgilerinden alışveriş tutarı için çekim işlemi gerçekleştirilir. Sipariş iptali gerçekleşirse ya da stok sorunu nedeniyle bir sorun yaşanırsa, önce stok temin edilmeye çalışılacaktır, eğer ürün tarafınıza tüm bu durumlardan sonra gönderilemezse, para iadesi tarafınıza 7 iş günü içinde yapılacaktır.

3) Siparişinizin herhangi bir sebep dolayısıyla iptal edilmesi durumunda, yedi iş günü içinde ürün bedeli hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade edilir, lakin bu işlem için şirketimize hesap bilgilerinizi iletmeniz gerekmektedir.

4) Sipariş ettiğiniz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz, temini zaman alan ürünler için kargo süreci uzayabilir, teslimatın yanlış yapılmaması ve aksamaması amacıyla; müşteri alanından adres bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olmalısınız.

5) Ödeme Takibi
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Lütfen dikkat ediniz!

Ürünün sevkiyat sırasında zarar gördüp görmediğini, ürünü teslim alırken ilgili kargo şirketi kuryesi yanında açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda telefon ve e-posta olarak tarafımıza bildiriniz.
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.